עברית | русский | English | العربية

עבודה מהבית במילוי סקרים – עבודה קלה עם ערך מוסף

עבודה מהבית במילוי סקרים – עבודה קלה עם ערך מוסף

מחפשים עבודה מהבית עם ערך מוסף? רוצים להרוויח 'כסף כיס' ולהשפיע לטובה בו זמנית? מילוי סקרים דרך האתר שלנו מאפשר לכם להשפיע על מגוון רחב מאוד של תחומים בעולם המסחר, הפוליטיקה והאקדמיה בישראל. חברי הפאנל שלנו עונים על סקרים בנושאים מאוד מגוונים ומשפיעים על כל רבדי המשק והחברה בישראל.


על אילו תחומים אני יכול להשפיע על ידי מילוי סקרים?

החברות המזמינות את סקרים עוסקות בתחומים רבים מאוד כמו תקשורת, ביטוח, קוסמטיקה, רכב, מוצרי תינוקות וילדים, חינוך וחברה, ממשל ופוליטיקה, סוציולוגיה, משקאות קלים, גיימינג, מיזוג אוויר, מחשבים וגאג'טים, לימודים, אופנה, פיננסים, דת, מגורים, אקטואליה ועניינים 'על סדר היום' הציבורי, תעסוקה, לייף-סטייל ועוד.

 

 

עבודה מהבית במילוי סקרים – לתרום למען מטרה טובה

החברה הישראלית היא חברה של התנדבות ועשייה למען האחר, עשרות אלפי ישראלים מתנדבים מידי שנה בעמותות ארגונים ללא מטרות רווח, רבים אחרים רוצים לתרום אך פשוט לא מוצאים את הזמן. אין ספק שזמן הוא משאב נדיר בימנו, בין שעות העבודה המרובות הנהוגות במשק הישראלי, לבין משפחה, לימודים ועיסוקים רבים אחרים, רובנו לא מצליחים לשלב התנדבות בלוח הזמנים שלנו מכיוון שהתנדבות דורשת 'משבצות' של זמן פנוי, זמן שלרובנו פשוט אין. עבודה מהבית במילוי סקרים מאפשרת לכם לנצל דקות פנויות, זמני 'בין-לבין' ואת שעות הערב המאוחרות למען עמותה לבחירתכם.
אם גם אתם רוצים לתרום מזמנכם למען מטרה טובה, למען נזקקים,בעלי חיים, ילדים בסיכון או כל מטרה אחרת הטובה בעיינכם תוכלו לעשות זאת דרך האתר שלנו. לאחר שצברתם 500 נקודות לפחות, במקום לבקש מימוש נקודות לזכותכם תוכלו לתרום את תווי הקנייה לעמותה.


האם באמת מדובר בעבודה קלה ופשוטה?

עבודה מהבית במילוי סקרים מאוד פשוטה, אין כל צורך בניסיון קודם או ידע קיים. יחסית לעבודות אחרות מהבית כמו שיווק ומכירות, קלדנות, טלמרקטינג, שירות לקוחות וכן הלאה מדובר על עבודה מאוד קלה. כל מה שנדרש מכם הוא להירשם לאתר שלנו, לענות על סקר פרופיל קצר ולחכות לסקרים שיגיעו לתיבת המייל שלכם. כשסקר נשלח אליכם אתם יכולים לבחור למלא אותו ויכולים לבחור לוותר על הסקר. אין כל התחייבות מצדכם, אנחנו לא מחייבים אתכם למילוי מינימום סקרים ביום או חודש – אתם מחליטים מתי וכמה אתם עובדים. כמובן שככל שתענו על יותר סקרים כך יצברו לזכותכם יותר נקודות ותרוויחו יותר.

עבודה מהבית במילוי סקרים מתאימה לכל אחד?

בהחלט, אין מישהו שלא יכול לענות על סקרים דרך מערכת הסקרים שלנו. כל מי שיש לו מחשב עם חיבור לאינטרנט יכול להצטרף, המערכת שלנו מאוד פשוטה וידידותית. אם אתם רוצים להשפיע על מהלכים בחברה הישראלית, אם אתם מעוניינים שהקול שלכם ישמע ויגיע למקבלי ההחלטות במשק ובפוליטיקה, עבודה מהבית במילוי סקרים מושלמת עבורכם.