עברית | русский | English | العربية

סקרים בתשלום - למי זה מתאים?

סקרים בתשלום - למי זה מתאים?

מתעניינים בסקרים בתשלום? מכירים מישהו שמרוויח מסקרים בשעות הפנאי? רוצים לנסות גם? ללמוד קצת יותר על התחום ולמה זה כדאי? סקרים בתשלום היא אחת הדרכים הפשוטות והקלות ביותר לייצר הכנסה נוספת בזמן הפנוי שלכם. רגע לפני שאתם ממהרים להירשם, כדאי לדעת קצת יותר על סקרים בתשלום, למה זה כדאי ולמי זה בעצם מתאים. 


מה הקונספט מאחורי סקרים בתשלום?

הקונספט המרכזי העומד בבסיסם של סקרים בתשלום הוא סקר השוק. כל חברה המבקשת לדעת מה קהל הצרכנים הפוטנציאלי שלה חושב, כיצד הוא יתייחס למוצר או שירות חדש ומה העדפותיו חייבת לערוך סקר שוק. במסגרת סקר השוק, נשאלים לקוחות פוטנציאליים (ולא פעם גם לקוחות קיימים) את דעתם לגבי מאפיינים שונים של מוצר/שירות, תכונות, הרגלי צריכה וכו'. סקרים יכולים להתבצע גם ככלי להערכה פוליטית (נפוץ מאוד בתקופת בחירות למשל) ולצרכים רבים אחרים.מה למה כדאי לענות על סקרים בתשלום?

לאחר ההרשמה תהליך ההרשמה באתר PanelView תקבלו לתיבת הדואר שלכם סקרים בכל פרק זמן שעליכם למלא אותם. בעד כל סקר תקבלו כמות נקודות משתנה בהתאם לגודל הסקר. כאשר תצברו 500 נקודות ישלח אליכם בדואר תווי קניה בסך 50 ש"ח. ניתן כמובן במילוי סקרים בתשלום לצבור מספר רב של נקודות ובכל עת לקבל תווי קניה בדואר.

 

האם כל אחד יכול להצטרף אלינו ולהפוך לחבר פאנל?

בהחלט, כל אחד שיש לו קצת זמן פנוי יכול לפתוח חשבון ולהתחיל לענות על סקרים ולהרוויח. אם יש לכם מחשב עם חיבור לאינטרנט, אם אתם אוהבים להביע את דעתכם, לענות על סקרים ולהשפיע, סקרים בתשלום מתאימים לכם. בנוסף, כל מי שמחפש הכנסה נוספת יכול להרוויח מהתחום כמו למשל סטודנטים, אימהות בחופשת לידה, פנסיונרים, חיילים וכו'.


האם כל אחד יכול לענות על כל סקר?

קהל היעד הדרוש לכל סקר שונה במקצת, החברות אשר פונות לאתר הסקרים מציינות מי הוא קהל היעד המתאים. לפי השאלון עליו עונים חברי הפאנל בעת ההרשמה, אתר הסקרים מתאים בין הסקר לבין חברי הפאנל. לעיתים, בתחילת הסקר תופיע שאלת סינון אחת או יותר שמטרתה לקבוע האם החבר שקיבל את המייל אכן נכלל בקהל היעד. במידה וכן הוא יוכל להשלים את הסקר ולקבל עליו תשלום מלא.


האם אני מחויב לענות על כל הסקרים?

חברי הפאנל מקבלים הודעות לתיבת המייל שלהם וחופשיים לענות על כל סקר שנשלח להם בזמנם הפנוי. אין חובה לענות על כל הסקרים, חברי הפאנל יכולים לענות בשעות הפנאי שלהם ולא מחויבים למכסה כלשהי. עם זאת, לכל סקר יש "תאריך תפוגה" וכמות מסוימת של נשאלים דרושים, ככל שתמהרו לענות על הסקר כך עולה הסיכוי שלכם "לתפוס" את הסקר בזמן. כמובן שכדאי לענות על כמה שיותר סקרים, ככל שתענו על יותר סקרים תרוויחו יותר.

 

רוצים לקבל סקרים למייל עכשיו? הקליקו כאן להרשמה ואתם במערכת!