עברית | русский | English | العربية

כניסה לחברים

דוא''ל סיסמה שכחת סיסמה?
זכור אותי

שאלות ותשובות

 מדוע למרות שהבטחתם אנונימיות לצורך רישום בפאנל עלי לענות על שאלון הפרופיל ולתת פרטים אמיתיים?

משתי סיבות:
א. כדי להבטיח דגימה שאכן מייצגת את אוכלוסיית הגולשים במדינה נחוצים לנו פרטים מזהים: מין, שנת לידה, מצב משפחתי, הגדרה דתית, לאום, כתובת, אזור מגורים. כך נוכל לתכנן בכל סקר מדגם מייצג. פרטיך האישיים שמורים אצלנו ואינם מועברים לגורם המזמין את המחקר.

ב. לאחר צבירת נקודות מספקת, תצטרך להזדהות על מנת לקבל את הפרס.

 

 מדוע אני נדרש להשיב על השאלות הדמוגרפיות בכל סקר מחדש?

אנחנו יודעים שזה קצת מתיש ולפעמים מעורר תהיות, מדוע בכל סקר אנחנו מבקשים מכם למלא שוב את פרטיכם הדמוגרפיים, למרות שהפרטים רשומים אצלנו ולכאורה אין צורך לשאול אותם בכל פעם מחדש.

אנו דורשים זאת משתי סיבות עקריות. הראשונה היא כי חלק מן הנתונים כמו השכלה, מצב משפחתי, הכנסה וכו' עשויים להשתנות עם הזמן ואין לנו בטחון כי הנתונים המצויים בידינו עדכניים. הסיבה השניה היא שלמרות שהזימון נשלח למייל האישי שלכם אין לנו בטחון מלא לגבי הזהות של המשיב. איסוף הפרטים הדמוגרפיים מבטיח לנו כי התשובות שלכם בסקר ישוייכו נכונה בזמן שמבצעים עליהן ניתוח דמוגרפי.

 

  נרשמתי כחבר/ת פאנל ועניתי על שאלון הפרופיל, מה קורה עכשיו?

בהתאם לפרטים אותם נתת יישלחו אליך למייל הזמנות למילוי סקרים בנושאים שונים. בתחילת כל סקר יופיע מספר הנקודות אותן תוכל לצבור עם השלמתו של הסקר.

 

מהו אורכו של כל סקר?

לכל סקר מספר שאלות שונה וזמן המענה יכול לנוע משלוש דקות ועד רבע שעה. התיגמול עבור כל אחד מהסקרים נקבע בהתאם לאורך השאלון והזמן הנדרש למלא אותו. הערכת זמן לגבי אורכו של השאלון וכמות הנקודות שצובר המענה עליו יופיעו במייל המזמין אותך לענות על הסקר.

 

הפסקתי סקר באמצע ואיני יכול/ה להמשיך אותו האם אוכל לצבור עליו נקודות?

ברוב המקרים לא ניתן לחזור לסקר לאחר קטיעת תהליך המענה באמצע. לצערנו, לא ניתן לצבור נקודות בסקר שלא הושלם.
 

כיצד לצבור נקודות מבלי לענות לסקרים?

כל חבר שיצטרף דרככם וימלא שאלון אחד לפחות יזכה את חשבונכם ב-15 נקודות. אין הגבלה על כמות החברים שניתן לצרף. רישום חבר ללא מתן פרטים מלאים, רישום כפול או רישום לאותה כתובת מייל אינו צובר נקודות.
 

 

קיבלתי הזמנה לסקר, עניתי על שתיים שלוש שאלות ונאמר לי תודה שהשתתפתי אך מחפשים אנשים בעלי מאפיינים מסויימים לענות על הסקר. מדוע נשלח אלי השאלון אם איני מתאים/ה?

לכל סקר יש מרגע שהופץ זמן מענה משלו וכמות נדרשת של שאלונים מלאים. השאלון נשלח אליך מראש כי ענית על המאפיינים הדרושים, אולם, ייתכן ואנשים בעלי מאפיינים דומים לשלך ענו על הסקר לפניך ומילאו את המכסה הנדרשת.
סיבה אפשרית נוספת: למילוי הסקר הספציפי נדרש מאפיין נוסף, שאינו ידוע עליך, שנגזר מתשובותיך לשאלות הראשונות. הכניסה לסקר התבצעה בהתאם למענה על שאלות אלו.
 

 

לאחר כניסה לסקר ומענה על מספר שאלות, הודו לי על השתתפותי האם אקבל את מספר הנקודות שהובטח למרות שלא נשאלתי את כל השאלות?

 במקרה של שאלות סינון המצריכות מענה על מספר רב יחסית של שאלות, אנו נותנים חלק מהנקודות כפיצוי. במייל המזמין אותך לענות על כל סקר ננקוב במספר הנקודות להשלמת שאלון מלא ובמספר הנקודות שנצבר, אם נצבר, בהשלמת שאלון חלקי.
 

 

נשלחו אלי מספר זימונים לסקרים ומחוסר זמן, לא יצא לי להיכנס אליהם, האם חברותי בפאנל תימשך

לכל סקר יש מרגע שהופץ זמן מענה משלו וכמות נדרשת של שאלונים מלאים. אנו לא מצפים שתהיה היענות מלאה לסקרים המופצים. חברותך בפאנל תימשך כל עוד לא תבקש/י להפסיק אותה באמצעות ביטול הרשמה.
 

כיצד ניתן לממש נקודות ומה התמורה עבורן?

מימוש נקודות יש לבצע עצמאית בחשבונך באתר על ידי לחיצה על האייקון "מימוש נקודות" ובחירה מבין אפשרויות המימוש הזמינות בהתאם למצב הנקודות. התמורה לנקודות היא שובר ביימי ALL בלבד. בתי העסק המכבדים את השובר מופיעים בלינק הבא: https://buyme.co.il/brands/13438757

 

במידה ויש לכם שאלה תוכלו לפנות אלינו באמצעות עמוד צור קשר
או באמצעות התמיכה שלנו בדוא"ל: support@panelview.co.il