עברית | русский | English | العربية

סקרים בתשלום

סקרים בתשלום - חברות במשק הישראלי מעוניינות לשמוע את דעתכם  תמורת תשלום

חברות רבות בארץ ובעולם נעזרות במחקרי שוק באינטרנט בכדי לקבל חוות דעת ופידבקים על מוצרים, שירותים ואקטואליה. סקרים און ליין היא אחת הדרך הנפוצות לענות על צורכי החברות, וזאת על ידי שליחת מיילים עם הזמנות להשיב על סקרים לגולשים הנקראים "חברי הפאנל". חברי הפאנל של אתר השולח סקרים למייל לא צריכים ניסיון או ידע קודם בכדי לענות על סקרים.

חברות סקרים  מתבססות על חוות דעת הצרכנים בסקרים ובתמורה מתגמלות את  העונים על הסקרים (חברי הפאנל). יש לציין שחברי הפאנל, הגולשים, יכולים לענות על סקרים בתשלום בשעות הפנאי ולא מחויבים לעשות זאת בשעות מסוימות. התמורה שמקבלים חברי הפאנל יכולים להיות  Gift Cards, תווי קניה, כסף ועוד.

 

סקרים בתשלום - פאנל ויו
סקרים בתשלום - מצב של win-win


סקרים בתשלום איך זה עובד?

זהו מצב של win-win  לכל המעורבים בסקרים. עסקים שונים פונים לחברות המבצעות סקרים בתשלום ואלה מחפשות במאגר המידע שלהם את האנשים המתאימים בהתאם לדרישות הסקר.  בכדי לאתר את קהל היעד המתאים לדרישות הסקרים, חברי הפאנל עונים על סט שאלות בסיסיות ומוסרים מידע על מקום מגוריהם, גילם, מצבם המשפחתי, השכלתם וכדומה. לאחר המענה על סט השאלות הבסיסי חברת הסקרים שולחת בדואר האלקטרוני סקרים לחברי הפאנל, ואלה עונים עליהם בזמנם החופשי. כל סקר שווה ערך למספר נקודות, ובצבירת יעד נקודות הידוע מראש הוא מתוגמל בהתאם.

 

מה אתם מקבלים במילוי סקרים אצלנו?

לאחר ההרשמה תהליך ההרשמה באתר PanelView תקבלו לתיבת הדואר שלכם סקרים בכל פרק זמן שעליכם למלא אותם. בעד כל סקר תקבלו כמות נקודות משתנה בהתאם לגודל הסקר. כאשר תצברו 500 נקודות ישלח אליכם בדואר שווי קניה בסך 50 ש"ח. ניתן כמובן במילוי סקרים בתשלום לצבור מספר רב של נקודות ובכל עת לקבל תווי קניה בדואר.


תווי קניה לחברי פאנל אתר פאנל ויו
מה אתם מקבלים במילוי סקרים אצלנו